Ana Sayfa  »  Hakkımızda

Hakkımızda

1979 yılında perakende sektöründe faaliyete geçen Billur Optik; sektördeki tecrübesini, pazarın ihtiyacını ve kullanıcının isteklerini dikkate alıp sektörel ihtiyaçlara yönelik projeler üreterek tedarikçiler ve üreticiler arasında kazandıran firma olarak konumlanmıştır.

Öncelikle makro ekonomi yani ülkemiz ekonomisi, sonra mikro ekonomi yani optisyenlik müesseseleri ve son kullanıcıya değer veren herkesin kazanmasını hedefleyen, katma değer yaratan ve kazandığı ile yeni projeler üreten yenilenen ve sürekli büyüme hedefleyen şirket yapısı ile yoluna devam etme hedefindedir.

Ürünleri, hizmet kalitesi ve servis anlayışı ile kısa sürede piyasada hatırı sayılır bir yer edinmiş ve en nihayetinde 2015 yılında optik çerçeve üretimi alanında faaliyetlerine başlamıştır. Sektörde saygın ve bilinen bir marka olan Opban markasını fabrikası ve çalışanları ile beraber, kendi öz sermayesini kullanarak bünyesine katmıştır. Bu tesisi kurarken mevcut teknolojiyi yeterli görmeyip koyduğu hedef doğrultusunda tamamı Avrupa menşeimi bir imalat parkuru yatırımı daha yapmıştır. 1500m2 kapalı alana sahip bu üretim tesisinde şu an 50 kişiyi aşan sayıda profesyonel personel çalışmaktadır.

Kalitesi, sağlamlığı ve hizmet anlayışı ile sektörde herkes tarafından bilinen ve takdir edilen bu markayı; zaten bünyesinde bulunan profesyonel ekibi ile birlikte innovasyon sürecinden geçirmiş,teknolojik gelişmeleri takip ederek bünyesindeki üretim bandının her bir basamağını yenilemiştir. Teknolojik yatırımı kadar çalışma arkadaşlarının uzmanlık düzeylerini geliştirici eğitimler almalarını sağlayarak yetkinlik düzeylerini arttırmıştır.

Kalitenin lüks değil bir gereklilik olduğunu bilerek hareket eden Billur Optik; sektörde ki yoluna devam ederken ürünlerinde TSE (Türk Standartları Enstitüsü) ve CE ( Conformite European) sertifikalarını da almıştır.

 

32 Aktif Bayi
64 Günlük Giriş
8023 Bayi
2293 Ürün